19. februára 2020 podľaShelby v Tipy

Piercing v intímnych partiách

Ak si zvedavý na piercingy ktoré prinesú tebe a tvojmu partnerovi sexuálne potešenie, tento článok ti povie viac. Patria medzi ne piercingy jazyka, bradaviek, penisu alebo piercing klitorisu.

Takýto druh piercingu je určite výstredný a odlíši ťa od zvyšku “bežných ľudí”. Avšak je sexy a ešte dokáže priniesť extra potešenie.

Či je tento druh piercingu pre teba môžeš zistiť v nasledujúcich riadkoch

4 Dôvody prečo

1. Estetika

Môže ťa naozaj dostávať predstava ako vyzerá piercing na tvojom klitorise, alebo ako sa ukáže piercing v tvojej bradavke cez košelu, keď nosíš tenkú podrsenku. Možno chceš len vystrčiť jazyk na ľudí, aby si predviedol piercing v jazyku.

Vďaka piercingu vyzeráš jedinečjenšie a ilustruje tvoju osobnosť. Ak sa ti páči ako vyzerá, je to dosť dobrý dôvod.

Môžeš si tiež užiť spôsob, akým sa na teba pozerá tvoj partner. Niektorí ľudia považujú iných, ktorí majú piercing za divokých. Ak sa ti páči ako ťa vníma tvoje okolie pomocou piercingov, je to skvelý spôsob ako informovať ľudí o jazde ktorá ich s tebou čaká.

2. Vychutnaj si tabu

Piercingy sú v našej kultúre stále trochu tabu a nezbedné. Možno nie uši a nos, ale tie pod pásom určite. Môže byť sexy vedieť, že máš pod pásom tajný piercing zatiaľ čo ideš do svojej nudnej kancelárskej práce. Môžeš sa tiež cítiť vzrušujúco že nikto nevie o tvojej výstrednosti.

3. Rekultivácia tvojho tela

Niektorí ľudia si dávajú piercing ako protest voči ľudom ktorí sa snažili “ovládať” ich telá. Ak si práve vyšiel zo vzťahu, kde ti partner hovoril čo si môžeš a čo nemôžeš prepichnúť, môže to byť splnomocnenie na piercing v bradavke. Tiež môže isť o vzburu proti rodičom alebo náboženstvu ku ktorému sa už neprihlasuješ.

4. Sexuálne potešenie

Tento bod je pre mnoho ľudí najviac vzrušujúci. Všetky piercingy o ktorých budem dnes písať môžu zvýšit tvoje sexuálne potešenie. Niekedy sú dobré pre osoby s piercingom, inokedy sú dobré pre osobu, ktorá ma sex s osobou s piercingom a niekdy sú dobré pre oboch.

Piercing skutočne pomohol niektorým ľudom v posteli. Robí ich sebavedomejšími, ale tiež dokáže pomôcť k vyvrcholeniu. Ak to dokáže malý kúsok kovu, skúsiť to nevyzerá ako zlý nápad.

Teraz sa chystám prejsť na piercingy jeden po druhom a podrobne o nich hovoriť. Existuje veľa možností na prepichnutie každej erotogénnej zóny. Môže to byť trocha ohromujúce alebo bolestivé, uvidíš čo bude znieť pre teba najlepšie

Piercing v jazyku

Piercingy v jazyku existujú už od starovekých aztéckych a mayských kultúr. Dnes sú jedným z najbežnejších piercingov. Popularita na chvíľu klesla, no stále je veľmi obľúbený u žien od 18-25 rokov. Piercingy v jazyku môžu mať ako muži tak aj ženy, u mužov však stále nieje veľmi populárny.

Ako zvyšuje sexuálne potešenie?

Piercing v jazyku je užtočný dvoma spôsobmi

Po prvé, určite spravý bozk omnoho zábavnejší. Medzi studeným kovom a horúcimi ústami vzniká akýsi sexy teplotný rozdiel. A ak stretneš niekoho kto sa ešte nikdy nebozkával s niekým s piercingom v jazyku, prakticky ťa bude prosiť aby si ho pobozkal, aby zistil aké to je. A to nieje najhorší ťah ako niekoho vytiahnuť von z baru : )

Piercieng v jazyku robia tiež orálny sex omnoho zábavnejším. Piercing dodáva klitorisu dalšiu stimuláciu a prichádza do hry aj teplotný rozdiel. Či už človek teplotné rozdiely má rád alebo nie, studený šperk môže pôsobiť príjemne a vzrušujúco.

Tento piercing môže samozrejme zemiť aj pocit pri “fajčení”. Niektorí ľudia tvrdia, že pocit je rovnaký a tak sa zdá, že zaleží na tom ako daná osoba svoj piercing dokáže použiť. Rozdiel teploty môže byť opať klúčový.

Navyše, je možné použiť vybračný piercing do jazyka ktorý môže zážitok zmeniť úplne.

Štýly

Piercingy v jazyku sa nelíšia tak veľmi, ako piercingy na ostatných miestach. Spravidla začneš s rovnou “činkou”. Po zahojení si môžeš zvoliť gombík s korálkou alebo takzvaný prsteň. Piercingy sa takmer vždy nachádzajú v strede, môžeš si však zvoliť trochu zaujmavejší štýl na boku jazyka.

Proces

Po výbere seriózneho salónu sa pracovník presvedčí či tvoj jazyk je vhodný pre tento typ piercing. Jazyk sa prepichuje ihlou alebo klieštami a následne je do jazyka vložený šperk.

Všeobecne platí, že trvá dva až štiry týždne, kým sa jazyk úplne zahojí.

Piercing v jazyku je z tohto zoznamu zrejme najmenej etrémny, ale môže byť dobrý štart pre ostatné piercingy na tvojom tele.

Piercing v bradavke

Existuje mnoho ľudí ktorí považujú piercing v bradavke za sexy. Ak si jeden z nich tu je pár dôvodov prečo.

Bradavky má v podstate každý. To znamená že piercing v bradavke je pre každé pohlavie a pre každú sexuálnu orientáciu ( niesu výsadou len žien a homoseuálov).

Ako ťa teda nakopne ?

Piercing v bradavke funguje rôznymi spôsobmi. Po prvé, sú esteticky atraktívne. Vďaka nemu sú tvoje bradavky tvrdšie čo zlepšuje vyzuálny zážitok pre teba aj tvojho partnera.

Piercing bradavke môže zvýšiť citlivosť u ľudí, ktorí ich nemali príliš citlivé. Tento fakt by ti naozaj mohol zmeniť sexuálne potešenie, pretože otvára erotickú zónu, ktorú si do teraz nikdy nezažil.

Navyše, okolie piercingu si dokáže naozaj užiť keď sa s ním partner hrá a existuje viac spôsobou, ako to urobiť. Ťahanie, fackovanie, sanie, krútenie alebo masáž sú vzrušujúce. Ak máš nejaký hlbší fetiš, možeš si oň napríklad pripevniť závažia a tak prežiť extázu, ktorá by bez tohto piercingu nebola možná.

Štýly

Bradavky môžu byť prepichnuté rôznymi spôsobmi. Najoblúbenejší je horizontálny piercing. Tiež však môžeš zvoliť vertikálny alebo diagonálny. Tieto dve možnosti môžu pritiahnuť daľšiu pozornosť.

Pokiaľ ide o šperky, najtradičnejšie sú zrejme činky, tyče s guľkou ktorá zaisťuje piercing na oboch stranách. Ďalšou možnosťou je prsteň. Obe možnosti majú viac prevedení a ty ich pravdepodobne budeš chcieť pre oživenie striedať.

Proces

Je ťažké povedať, či ťa tento piercing bude bolieť alebo nie, niektorí ľudia popisujú, že skoro nič necítili, niektorí hovoria o veľmi silnej bolesti a je tiež pár názorov, kedy prepichnutie ľudí vzrušovalo. Každopádne, radšej sa priprav na to že by proces mal bolieť, ak sa potom stane že bolieť nebude, bude to pre teba príjemné prekvapenie. Maj tiež na pamati, že ak máš v pláne prepichnúť si obe bradavky, bolesť zažiješ dva krát. Ak už vieš že prvá bradavka pri prepichnutí bolela, o to ťažšie bude prepichnúť druhú. Tak či onak, bolesť trvá len pár sekúnd a rozhodne stojí za to.

Z pravidla vyliečenie tohto druhu piercingu trvá približne 12 týždňov. Pravdepobodne budeš v pokušení sa s piercingom hrať kedže je to tvoja nová hračka – toto je najhoršie čo by si mohol spraviť. Narábanie s ním zvyšuje pravdepobonosť že sa ti doňho dostanú baktérie alebo zápal. Tiež by si sa mal vyhnúť kontaktu s ústami. Kažopádne verím, že o starostlivosti ti povedia v salóne všetky potrebné informácie.

Piercing v penise

Mnoho mužov pravdepodobne zmrazí pri pomyslení na niečo podobné. Predpokladajú, že to bude bolieť prípadne si tým úplne zničia jeho vzhľad. Tento piercing však môže zlepšiť sexuálne potešenie pre obe strany a navyše, je to niečo netradičné a sú ženy, ktoré by to určite chceli skúsiť.

Štýly

Existuje prekvapivý počet spôsobov, ako prepichnúť penis. Pri niektorých spôsoboch v článku pôjdeme viac do hĺbky. Kedže môže byť pre teba ťažké, predstaviť si ako tieto piercingy vyzerajú, prikladám link ktorý ti pomôže.

“Prince albert” je najbežnejším piercingom mužškého pohlavného orgánu. Ak si myslíš že by si piercing do penisu chcel skúsiť, je to najvhodnejšie miesto. Piercing prechádza močovou trubicou a za hlavu penisu. Dôvodom je, že v tejto oblasti je tkanivo pomerne tenké a tak je bolesť pri tomto procese zvyčajne veľmi malá.

Ďaľším častým piercingom je frenum. Penis je prepichnutý z dola priamo pod okrajom žaluďa.

Piercing Apadravya prechádza priamo cez žaluď v miernom uhle, ktorý rozdeľuje močovú trubicu. Tento piercing je tiež kompatibilný s inými piercingami, pretože je úplne na vrhcu.

Tu sú niektoré menej časté, ale stále využívané piercingy penisu:

Lorum: Rovnaký ako frenum, iba nižšie

Hafada: Prepichnutý miešok. V podstate je možné ho umiestniť kamkoľvek chceš.

Ampallang: horizontálne prepichnutý žaluď

Piercing do predkožky: Presne ako vyzerá v priloženom linku, bolesť by mala byť mierna.

Poznámka: Niektoré druhy piercingov sú určené len pre mužov z obriezkov a znovu naopak, niektoré je možné použiť len v prípade, ak muž obriezku nemá.

Ako to cíti tvoj partner?

Rôzne piercingy majú rôzny vplyv na sexuálne potešenie.

Niektoré piercingy sú len okrasné. Patria medzi ne Hafada, ako aj piercing na miešku alebo piercing nad penisom. Ak tvoju partnerku tento piercing vyzuálne vzrušuje je to super, ale nečakaj s nimi moc zábavy.

Ak hľadáš niečo, čo vás s partnerom oboch poteší Apadyavya je skvelý spôsob. Zvyšuje príjemný pocit na žaludi a vytvára intenzívnejšie orgazmy.

Ďalším piercingom ktorý je vhodný pre zvýšenie sexuálneho potešenia je Guiche. Je umiestnený v erotogénnej zóne muža a preto je pocit intenzívny ak sa s ním partnerka hrá jazykom alebo aj zubami.

Určité štýly sú určené hlavne na potešenie tvojho partnera. Štýl Apadravya a Ampallang má vplyv na tvojho partnera či sa jedná o análny alebo vaginálny sex. Činky sú schopné stimolovať bod G. Tieto piercingy tiež pomáhajú navýšit stimuláciu penisu.

Princ Alberts taktiež pri určitých polohách stimuluje bod G podobne ako Frenum. Pred tým ako sa pre podobný piercing rozhodneš, uisti sa, ktorý druh stimulácie je pre teba najžiadanejší.

Postup

Piercing v penise asi nieje niečo čo by si chcel riešiť po vstupe do akéhokoľvek salónu ako keď ideš na piercing v nose. Budeš si musieť naplánovať konzultáciu a uistiť sa s pracovníkom salónu, že je daný typ pre teba vhodný.

Presný postup bude závisieť od druhu piercingu. Pracovnýk salónu sterilizuje oblasť, povie ti aby si sa nadýchol, a potom ti ho prepichne.

Je ťažké povedať ako to bude bolieť, zvyčajne však bolesť nieje vačšia ako pri ostatných piercingoch ( napríklad v chrupavke). Piercing v penise môže byť menej bolestivý hlavne z dôvodu že genitálne tkanivo je veľmi mäkké a tak nekladie veľky odpor.

Klitoris

Existuje mnoho rôznych vaginálnych piercinogov, ktoré si môžeš nechať urobiť, žiadny z nich však nieje na pošve alebo vo vagíne. Sú to piercingy ktoré sa nachádzajú na pyskoch alebo na klitorise.

Piercingy na pyskoch sú zaujímavé, ale väčšinou sú len ozdobné. Nevyvolávajú veľký rozdiel v stimulácií, ako je to v prípade piercinogv na klitorise. Takže ak hladáš sexuálne potešenie, asi vieš ktorý druh je pre teba.

Štýly

Drvivá väčšina žien si klitoris v skutočnosti neprepichuje, Prepichujú si klitorisovu kapucňu. Prepichnutie klitorisu môže byť veľmi nebezpečné a môže spôsobiť stratu citu. Vačšina salónov sa o tento zákrok ani nepokúsi.

Klitorisovú kapucňu si môžeš prepichnúť vertikálne alebo horizontálne. Vertikálne piercingy sú zvyčajne činka alebo zakryvený barbell, zatiaľ čo horizontálne sú väčšinou krúžok. Výber piercingu je dôležitý hlavne kvôli pozicií, ktorá je vhodná aby ťa stimuloval.

Tu je daľší užitočný obrázok niektorých piercingov. Ak hladáš piercing ktorý tu nieje, určite ti pomôže google.

Ako ti tento druh piercingu pomôže?

Piercing na ženskom pohlavnom orgáne je väčšinou určený pre potešenie nositeľa. Tvojho partnera môže vzrušovať ako piercing vyzerá, alebo keď sa s ním hrá s jazykom, ale pocit pri sexe preňho zostane rovnaký.

Tento piercing ti však môže spôsobiť, že sex bude pre teba intenzívnejší. Zvyčajne ovplivňuje to ako intenzívne precituješ pocity na klitorise a tiež pomocou trenia vytvára pocit, ktorý si do teraz nepoznala.

Piercing v ženských genitáliach môže tiež pomôcť ženám ktoré majú problém dosiahnuť orgazmus. Alebo tiež ženám ktoré sa zotavujú z určitej traumy.

Ak si na BDSM, tento piercing sa dá použiť na mučenie ťahaním alebo inou manipuláciou.

Proces

Rovnako ako pri mužskom piercingu, je potrebná úvodná konzultácia aby si sa mohla uistiť, že vybraný piercing je pre teba vhodný. Niekoré ženy nemajú okolo svojho klitorisu dostatok tkaniva na uchytenie piercingu.

Proces prepichovania je podobný ako napríklad pri prepichovaní pupku. Zrejme sa budeš cítiť trochu neistá kvôlu tomu že budeš odhalené, nezabudni však na to že pre človeka ktorý ti tento piercing robí to nieje nič neobviklé, a pravdepodobne takýchto piercingov už robil niekoľko.

Ak celý proes prebehne bez problémov, hojenie trvá dva mesiace.

Bezpečnosť piercingu

Piercing môže byť celoživotná záležitosť rovnako ako tetovanie. Ak si šperk z tela vyberieš, niektoré otvory sa zavrú, ale nemusia sa úplne zahojiť. Niektoré tiež zostanú otvorená navždy. Z tohto dôvodu si urči správne miesto pre piercing.

Nechoď do najlacnejšieho salónu, aký nájdeš. Ak to pre teba aj vyzerá výhodnejšie, kvalita sa zvyčajne časom prejaví. Niektoré lacné obchody používajú nekvalitné šperky, a tiež existuje šanca, že obchod nieje dostatočne sterilný čo môže spôsobiť infekcie. Ak sa jedná o zdravie je dobré si radšej priplatiť.

Riziká piercingu

Piercing je v celku bezpečný, ale existuje pár rizík o ktorých by si mal určite vedieť. Ak sa niektorých z nich obávaš, je potrebné dodržiavať základné postupy a malo by byť všetko v poriadku. Každopádne, v salóne ti vždy radi poradia ako sa o piercing starať.

Najbežnejsím rizikom je infekcia. Toto sa väčšinou stáva keď sa piercingu počas hojenia dotýkaš bez dezinfekcie. Tiež sa to môže stať pri výbere lacných šperkov. Niektorí ľudia tolerujú len určitý druh šperkov.

Existujú tiež menej pravdepodobné riziká o ktorých by si mal vedieť. Ak napríklad piercing prechádza močovou trubicou, je možné, že jazvové tkanivo môže zúžiť močovú trubicu. To by mohlo trochu zmeniť pôžitok z močenia.

A nakoniec, ak máš piercing s prsteňom, buď opatrný aby sa ti piercing o nič nezachytil. Je možné že si ho vytrhneš a to môže spôsobiť veľkú bolesť, a tiež trvalé následky.

Zanechať komentár